Z nami biznes międzynarodowy stanie się łatwiejszy

Tłumaczenia ustne dzielą się na tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, szeptane oraz towarzyszące. Pomożemy Państwu przełamać bariery językowe na konferencjach biznesowych, sympozjach międzynarodowych czy wywiadach prasowych.

Z zakresu tłumaczeń ustnych oferujemy naszym Klientom tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, szeptane oraz towarzyszące.

Tłumaczenie symultaniczne to tłumaczenie na język obcy słuchanej po raz pierwszy wypowiedzi. Najczęściej wykonywane podczas konferencji prasowych, branżowych czy szkoleń, w których biorą udział członkowie z wielu krajów. 

Tłumaczenie konsekutywne stosowane jest najczęściej podczas spotkań biznesowych. Polega na tłumaczeniu wypowiedzi mówcy fragment po fragmencie.

Tłumaczenie szeptane stosowane jest kiedy podczas spotkania lub konferencji Klient nie posługuje się językiem używanym przez pozostałe osoby biorące udział w wydarzeniu. 

Tłumaczenia towarzyszące to tłumaczenia polecane dla biznesmenów odwiedzających wybrany kraj w celach służbowych. Zapewniony tłumacz będzie do jego dyspozycji podczas całej wizyty.